Збільшити шрифт
Змінити на синій
Змінити на чорно-білий

Оголошення

Оголошення
про початок формування конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття посади начальника
Державного закладу
«Спеціалізована медико-санітарна частина № 8 Міністерства охорони здоров’я України»

 

Міністерство охорони здоров'я України оголошує  про початок формування конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття посади начальника Державного закладу «Спеціалізована медико-санітарна частина № 8 Міністерства охорони здоров’я України», відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 № 1094 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я» (далі – Порядок).

З метою забезпечення прозорості  та відкритості прийняття рішення щодо призначення начальника Державного закладу «Спеціалізована медико-санітарна частина № 8 Міністерства охорони здоров’я України» запрошуємо долучитись до проведення конкурсу представників трудового колективу Державного закладу «Спеціалізована медико-санітарна частина № 8 Міністерства охорони здоров’я України», обраних на загальних зборах трудового колективу та представників Громадської ради при Міністерстві охорони здоров’я України або осіб (за згодою), делегованих громадськими об’єднаннями з питань захисту інтересів громадян у сфері охорони здоров’я та/або у сфері запобігання корупції і антикорупційної діяльності (за умови реєстрації таких громадських об’єднань не менш як за два роки до дати рішення про проведення конкурсного відбору на зайняття посади начальника Державного закладу «Спеціалізована медико-санітарна частина № 8 Міністерства охорони здоров’я України»)  та погоджених Громадською радою при Міністерстві охорони здоров’я України – по одній особі від кожного громадського об’єднання.

До складу конкурсної комісії з проведення конкурсного відбору на зайняття посади начальника Державного закладу «Спеціалізована медико-санітарна частина № 8 Міністерства охорони здоров’я України» входять у рівній кількості:

- три представники Міністерства охорони здоров’я України,

- три представники трудового колективу Державного закладу «Спеціалізована медико-санітарна частина № 8 Міністерства охорони здоров’я України»,

-  три представники Громадської ради при Міністерстві охорони здоров’я України або особи (за згодою), делеговані громадськими об’єднаннями.

Відповідно до Порядку пропозиції щодо кандидатур до складу конкурсної комісії подаються до Міністерства охорони здоров’я України протягом 15 днів з моменту оприлюднення оголошення.

Міністерство охорони здоров'я України на виконання функції секретаріату Національної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу (далі – Національна рада) інформує про збір пропозицій щодо кандидатур до складу Комісії з нагляду за розробкою заявок, веденням переговорів та реалізацією Програм, які здійснюються за рахунок коштів Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією (далі – Комісія з нагляду).

 

Збір пропозицій розпочато на виконання рішення Національної ради від 13 грудня 2018 року та відповідно графіку ротації Комісії з нагляду, який передбачено її Положенням.

 

Критеріями для включення кандидата до складу Комісії з нагляду є наявність у нього експертних знань у сфері захворювань ВІЛ-інфекції/СНІДу та туберкульозу, досвіду щодо управління реалізацією програм у сфері протидії епідеміям ВІЛ/СНІДу та туберкульозу, у тому числі закупівля і постачання медикаментів і виробів медичного призначення; фінансове управління та контроль за використанням коштів програм.

 

Участь у роботі Комісії з нагляду здійснюється на громадських засадах та передбачає спільно з Національною радою реалізацію Плану нагляду, участь у виїздах на місця, аналіз планів та звітів про ефективність реалізації програм, планів управління закупівлями та постачаннями, фінансових та інших документів за програмами, що фінансуються за кошти Глобального фонду.

 

Комісія з нагляду готує аналітичні матеріали за результатами нагляду, рекомендації Основним реципієнтам, які представляються Національній раді.

 

З метою уникнення конфлікту інтересів до складу Комісії з нагляду не можуть входити представники Основних реципієнтів, суб-реципієнтів або інших третіх сторін, залучених до реалізації окремих компонентів програм, що фінансуються за рахунок коштів Глобального фонду.

Кандидатуру на посаду члена Комісії з нагляду, а також резюме та заповнену анкету (додається) просимо надсилати на електронну адресу: koroyeva@gmail.com. Контактна особа – Короєва Ірина Миколаївна, тел. +380 (66) 086-50-66.

 

З інформацією про наглядову діяльність Комісії з нагляду можна а також про вимоги до членів Комісії з нагляду можна ознайомитись за наступним посиланням: http://moz.gov.ua/komisija-z-nagljadu.